УКР ENG

Пошук:


Email:  
Пароль:  

 СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

КВ №19905-9705 ПР від 02.04.2013 р.

 ЗАСНОВНИКИ

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ НАН УКРАЇНИ
(ХАРКІВ, УКРАЇНА)


Згідно з рішенням № 802 Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 14.03.2024 р. зареєстрований суб’єктом у сфері друкованих медіа. Ідентифікатор R30-03156

 ВИДАВЕЦЬ

ФОП Лібуркіна Л. М.

 РОЗДІЛИ САЙТУ

Головна сторінка

Редакція журналу

Редакційна політика

Анотований каталог (2011)

Анотований каталог (2012)

Анотований каталог (2013)

Анотований каталог (2014)

Анотований каталог (2015)

Анотований каталог (2016)

Анотований каталог (2017)

Анотований каталог (2018)

Анотований каталог (2019)

Анотований каталог (2020)

Анотований каталог (2021)

Анотований каталог (2022)

Анотований каталог (2023)

Анотований каталог (2024)

Анотований каталог (2025)

Тематичні розділи журналу

Матеріали наукових конференцій



Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /home/env148/public_html/article/index.php on line 125

Особливості комунікації та формування корпоративної культури в digital-агентствах і стартапах


Особливості комунікації та формування корпоративної культури в digital-агентствах і стартапах. Бізнес Інформ. 2025. №2. C. 759–759.
https://doi.org/10.32983/2222-4459-2025-2-759-759

Розділ: Менеджмент і маркетинг

Стаття написана українською мовою
Завантажень/переглядів: 0


Анотація:
Стаття присвячена особливостям комунікації та формування корпоративної культури в digital-агентствах і стартапах. У статті розглянуто формування корпоративної культури в digital-агентствах і стартапах як вирішального фактору для довгострокового успіху та конкурентоспроможності. Підкреслюється важливість корпоративної культури в адаптації до швидких змін умов ринку та технологій, її роль у стимулюванні інновацій, залученні талантів і забезпеченні організаційної гнучкості. У статті досліджено різні типи корпоративних культур – кланова, адхократична, ринкова та ієрархічна – та показано їхню актуальність для digital-агентств і стартапів. Наводяться приклади компаній, таких як Zappos, Google та Amazon, які уособлюють конкретні культурні моделі, що сприяють їхньому успіху. У статті також розглянуто впровадження Agile-культури на прикладі компанії ClipSwift із демонстрацією її впливу на продуктивність, інноваційність і згуртованість команди. Визначено, що в умовах швидких змін ринку та технологій культура стає важливим стратегічним інструментом для залучення й утримання талантів, підвищення продуктивності, інновацій та гнучкості організації. Розкрито, що наявність чітко визначеної корпоративної культури допомагає компаніям не тільки адаптуватися до нових викликів, але й активно впроваджувати зміни та нові рішення. Акцентовано увагу, що алгоритм формування нової корпоративної культури включає кілька ключових етапів, кожен із яких забезпечує послідовний перехід до культури, що відповідає стратегічним цілям компанії. Встановлено, що показники успіху впровадження нової культури дозволяють своєчасно коригувати стратегію розвитку корпоративної культури всередині команди. Наголошено на важливості свідомого підходу до розвитку корпоративної культури, що відповідає стратегічним цілям і вимогам ринку, для забезпечення як короткострокового, так і довгострокового зростання організації.

Ключові слова: корпоративна культура, комунікація, digital-агентства, стартапи, Agile-культура, інновації, згуртованість команди, організаційна гнучкість.




Список використаних у статті джерел


 ДЛЯ АВТОРІВ

Ліцензійний договір

Умови публікації

Вимоги до статей

Положення про рецензування

Договір публікації

Номер в роботі

Питання, які задаються найчастіше

 ІНФОРМАЦІЯ

План наукових конференцій


 НАШІ ПАРТНЕРИ


Журнал «Проблеми економіки»

  © Business Inform, 1992 - 2025 Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International CC BY-SA. Написати вебмастеру